Zakończenie roku szkolnego 2016/17 w przedszkolu

27 czerwca odbyło się w przedszkolu Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Tego dnia przedszkolaki, w przygotowanych inscenizacjach, witały nadchodzące wakacje, ale nie zabrakło też chwil refleksji najstarszych wychowanków, którzy żegnali się z przedszkolem. Wszyscy rodzice, dzieci i nauczyciele wspominali to, co wydarzyło się podczas tych dziesięciu miesięcy, a były to dni wypełnione zabawą, nauką i pracą. Jest to, też czas podsumowań osiągnięć i sukcesów naszych maluchów, których było wiele. Cieszymy się, że opiekunowie naszych pociech tak chętnie z nami współpracują – licznie uczestniczą w uroczystościach, zebraniach i zajęciach otwartych, są zawsze chętni do pomocy i rozmowy, a to bardzo pomaga w oddziaływaniach wychowawczych i edukacyjnych, dlatego sukcesy dzieci są też sukcesami rodziców i nauczycieli.

Na czas wakacji życzymy dużo słońca, radości i czasu dla rodziny 🙂