Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Zapraszamy do naszej szkoły!

Zapraszamy do naszej szkoły!

Rozpoczął się gorący okres rekrutacji do szkół 😀 Już rok temu planowaliśmy dzień otwarty i akcję promocyjną, niestety się nie udało. Tym razem postanowiliśmy przygotować filmik promujący naszą szkołę – taką reklamę. Chcieliśmy pokazać też kilka ciekawych miejsc w naszej szkole, wesołą atmosferę i oczywiście aktorskie talenty!
Zapraszamy serdecznie do oglądania!

Drodzy Rodzice oraz Dzieciaki, jeśli szukacie wyjątkowej szkoły,
to zapraszamy do nas!
Tutaj jest WSZYSTKO 😀 
Nasza szkółka jest mała i jeszcze nie ma sali gimnastycznej, ale błyszczy za to na innych polach. Przede wszystkim możemy się pochwalić małymi grupami na zajęciach, klasy i cała społeczność szkolna są bardzo zgrane. Uczniowie młodszych i starszych klas wspólnie spędzają czas na przerwach. Razem bawią się, grają w tenisa stołowego, a nawet tańczą. Nasze sale lekcyjne są wyposażone w wiele inspirujących pomocy dydaktycznych, a ławki bardzo rzadko ustawione są w klasycznym szkolnym stylu. To nie tablica jest centrum klasy 😀
Czekamy jeszcze na salę gimnastyczną, ale za to możemy spędzać czas w szkolnym ogrodzie – są tam duże szachy i miejsca do zabaw oraz spacerów. Plac zabaw na pewno spodoba się maluchom. Obok szkoły jest boisko, kort tenisowy oraz siłownia na świeżym powietrzu. Możemy z nich korzystać w trakcie zajęć. Tutaj zawsze coś się dzieje, nigdy się nie nudzimy.
To tylko kilka podstawowych informacji o naszej szkole. Znacznie więcej znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na profilu na fb. A jeśli macie jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy!
W pracy nad filmem brali udział przede wszystkim uczniowie klasy III – to nasi wspaniali aktorzy. Na pytania odpowiadali uczniowie klasy I i II. Muzyka: www.bensound.com.