Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Zasady sanitarne

Szanowni Państwo, 

serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy przestrzegają zasad sanitarnych obowiązujących na terenie szkoły i przedszkola. Najważniejsze z nich to osłona ust i nosa przez osoby wchodzące do budynków, dezynfekcja rąk lub wkładanie rękawiczek, zachowywanie bezpiecznych odległości, bezzwłoczne opuszczanie budynku szkoły i przedszkola, przyprowadzanie zdrowych dzieci przez zdrowych rodziców/opiekunów.

Niestety wpływają skargi, że są osoby, które  nie przestrzegają zasady dotyczącej osłony ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości. Proszę o reagowanie w takich sytuacjach i upominanie tych osób. Pamiętajmy, że wśród nas są ludzie o różnej odporności, dla których zarażenie czy kwarantanna równa się walka o życie.

W najbliższym czasie wspólnie z Radami Pedagogicznymi i Radami Rodziców przedyskutujemy kwestię ewentualnego zaostrzenia zasad panujących w naszych placówkach.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach