Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Dla kochanych rodziców!

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”
– Józef Ignacy Kraszewski

W podziękowaniu za bezwarunkową miłość i codzienną troskę przedszkolaki przygotowały dla swych rodziców piękne przedstawienia i inscenizacje. Wszystkie maluchy bardzo starały się , aby dobrze „zaprezentować” się i z radością wystąpiły dla swych najbliższych. Wszyscy rodzice byli dumni ze swych pociech, a po występach, oprócz miłych upominków przygotowanych przez dzieci, opiekunowie zostali zasypani dziesiątkami słodkich buziaków od kochających pociech. Był to bardzo radosny i odświętny dzień, a zarówno dzieci jak i Panie nauczycielki starały się, aby kolorowe dekoracje, kostiumy, śpiewy i tańce dodatkowo podkreślały jego wyjątkowość, tak jak wyjątkowa jest miłość rodzicielska.