II Konkurs dziecięcych talentów zgłoszenia do 7 czerwca

Polskie Radio Dzieciom ma dobrą wiadomość dla wszystkich młodych artystów: termin przyjmowania zgłoszeń w II Konkursie Dziecięcych Talentów został wydłużony do 7 czerwca! Dzieci, które uwielbiają śpiewać, recytować wiersze, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie na scenie przed publicznością mogą się zgłaszać przesyłając swoje recytacje lub piosenki.

Polskie Radio Dzieciom po zeszłorocznym sukcesie wydarzenia, wiosną tego roku ogłosiło II Konkurs Dziecięcych Talentów, by ponownie zaprosić swoich najmłodszych słuchaczy do udziału w wydarzeniu, którego celem jest odkrywanie i promocja utalentowanych dzieci

Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowaniu wiersza. Nagrodą jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty wydanej nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Aby przesłać zgłoszenie, należy do 7 czerwca wypełnić elektroniczny formularz dostępny pod tym adresem i załączyć plik audio z nagraniem, trwającym nie dłużej niż cztery minuty. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

​Młodzi twórcy zainteresowani udziałem w konkursie mają do wyboru trzy grupy wiekowe: do lat 6, 7-9 lat i 10-13 lat oraz trzy kategorie: piosenka polska, dziecięca piosenka zagraniczna (dla dzieci, których jeden z opiekunów jest obcokrajowcem) i wiersz. Wyniki I etapu konkursu ogłoszone zostaną na stronie wydarzenia 22 czerwca br.

🔶 Więcej informacji na stronie oraz na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku. 🔶 Grafiki i animacja do pobrania.

cid:image002.jpg@01D62DE4.01DB9710