Jutro rozpoczyna się strajk (08.04.2019r., poniedziałek)

Szanowni Rodzice

W związku z tym, iż nie doszło do porozumienia strony Rządowej ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego, akcja strajkowa zostanie jutro rozpoczęta (08.04.2019r., poniedziałek) przez pracowników oświaty.

Ze względu na udział w tej akcji nauczycieli ZSP w Golach, nie będzie możliwa prawidłowa organizacja pracy przedszkola i szkoły. Ponawiam więc prośbę o pozostawianie dzieci w domach i zaopiekowanie się nimi. Mam na uwadze nie tylko trudności  organizacji pracy, ale również komfort psychiczny dzieci. Proszę o wyrozumiałość, wsparcie i zrozumienie tej wyjątkowej sytuacji.

Dyr. ZSP w Golach