Kontynuacja akcji protestacyjnej we wtorek (09.04.2019r.)

Szanowni Rodzice

Dziękuję za uszanowanie mojej  prośby dotyczącej zaopiekowania się dziećmi w czasie akcji strajkowej. Ponawiam tę prośbę, gdyż nadal brak porozumienia między stroną Rządową a ZNP. Strajk będzie kontynuowany również jutro (aż do odwołania).

W przypadku, gdy będzie możliwe wznowienie zajęć, powiadomię o tym Państwa niezwłocznie. Proszę śledzić naszą stronę internetową, informacje podawane przez środki masowego przekazu oraz profil na Facebooku Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w  Golach.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc, wyrozumiałość i dalszą współpracę w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Dyr. ZSP w Golach