Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Noc filmowa w szkole

W tym roku szkolnym udało się nam kilka razy zanocować w szkole. 02.03, w piątek, chętni uczniowie z klas 4-7 przyjechali do szkoły o godzinie 19.00. W planie tej nocy znajdowało się wiele atrakcji:

  • seanse filmowe
  • gry i zabawy w salach oraz na korytarzu
  • I Szkolny Turniej PSP z nagrodami
  • pizza 
  • zabawa w chowanego z latarkami
  • integracja i ploteczki 😀

Wszyscy byli świetnie przygotowani – były śpiwory, karimaty, piżamy i oczywiście prowiant 😀

Najpierw udało się nam spokojnie rozpakować. Każda grupa wybrała sobie salę i przystosowała ją do swoich potrzeb. Później mieliśmy czas na integrację, gry i zabawy, filmy oraz przekąski.

W tak zwanym międzyczasie rozgrywał się także I Szkolny Turniej PSP. Do rozgrywek zgłosiło się 14 graczy. Każdy miał szansę sprawdzić swoje umiejętności. Nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie grał w Fifę, doświadczeni gracze służyli pomocą i radą. Turniej był bardzo wyrównany, emocje sięgały zenitu. Wreszcie zostali wyłonieni zwycięzcy. Przemek Nowak zajął pierwsze miejsce, a na drugim uplasowała się Iza Taraszewska. GRATULACJE! 

Noc minęła nam spokojnie, a rano przyszedł wreszcie czas na powrót do domu. Większość uczestników nocowania nie zmrużyła oka przez cały pobyt w szkole. Pewnie reszta soboty minęła im na odsypianiu 😀

Chociaż zmęczeni, wszyscy z uśmiechami na ustach czekali na rodziców. Chyba musimy wpisać nocowanie na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń.