Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

DZIEŃ KOBIET

           Dzień Kobiet obchodzony jest co roku 8 marca. Jest to święto zapoczątkowane w 1910 roku w Nowym Jorku. W naszym kraju szybko przyjęło się i od wielu, wielu lat tego dnia doceniamy w sposób szczególny wszystkie „Kobiety – te małe i te duże”. 

W naszej szkole „Panowie” również podtrzymują tę tradycję. Odbył się apel, podczas którego usłyszeliśmy piękne życzenia, podziwialiśmy tańce oraz utwory instrumentalne w wykonaniu Małgosi Michalak i klasy III, która na dzwonkach chromatycznych zagrała „Sto lat”.

Dla naszej szkoły jest to wyjątkowy dzień, ponieważ obchodzone są „Imieniny Pani Dyrektor”. W tym dniu możemy podziękować Pani Dyrektor za całoroczny trud, ciężką pracę i przede wszystkim „Wielkie Serce”, które w całości oddaje tej szkole. Były ciepłe życzenia, kwiaty, bo tylko one są symbolem naszej wdzięczności.

                                                                                                                                                                                                Z głębi serca – DZIĘKUJEMY!