Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Palmiry – 2022r.

62 Centralny Zlot Młodzieży „PALMIRY” za nami 😀
Co tu dużo pisać, jak co roku wyruszyliśmy na szlak w sobotni poranek.
Tym razem jednak w znacznie powiększonej brygadzie. Było nas aż 35! Na dodatek dołączyli do nas absolwenci. Trzeba tu zaznaczyć, że to uczniowie, którzy zapoczątkowali nasze zlotowe wyprawy, jak byli w kl. IV 😀
Tym razem musieliśmy dotrzeć na miejsce autokarem. Jednak Rada Rodziców udzieliła nam wsparcia w wysokości 700 zł! Dzięki temu, koszt wycieczki był znacznie mniejszy i nie musieliśmy martwić się o dojazd i powrót z Parku Kampinoskiego.
OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!
Wyruszyliśmy na szlak ok. 10:00 z Zaborowa. To nasza ulubioną trasa, a o tej porze roku jest bardzo malownicza. Na szczęście i humory i pogoda dopisywały. Bez trudu dotarliśmy na metę ok. 15:00.
A na mecie była belgijka, spotkania z przyjaciółmi, żarty i mnóstwo śmiechu. Jeśli chodzi o straty, to niewiele, uff! Tylko jeden rozklejony but i zepsuty suwak w kurtce.
To teraz czekamy na rajd w przyszłym roku!
PS. Ciężko ich odciągnąć od tych telefonów, ale walczymy 😉