Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Przegląd Piosenki

Przegląd Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej w Bramkach

21 listopada uczniowie młodszych klas, dziewczynki z oddziału przedszkolnego oraz trzecioklasistki, wzięli udział w IV Przeglądzie Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej w Centrum Kultury w Bramkach.

Przeglądem zajmują się przede wszystkim harcerze i zuchy ze Szkoły Podstawowej w Bożej Woli, ale w tym roku cała impreza mogła się odbyć także dzięki prężnie działającej drużynie mieszkańców z Bożej Woli i Bramek. Patronat nad całym przedsięwzięciem sprawowała Pani Wójt Gminy Baranów, Burmistrz Gminy Błonie oraz Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki. 

Przegląd nie miał charakteru konkursu, to takie spotkanie w miłym gronie i wspólne śpiewanie znanych i lubianych piosenek. Dodatkowo mogliśmy także uczcić Narodowy Dzień Niepodległości poprzez utwory patriotyczne.

Najważniejsze w tym dniu było chyba właśnie to spotkanie. Wszyscy razem. Niby z okolicy, a tak rzadko mamy okazję do spędzenia czasu razem, nie mówiąc już o wspólnym śpiewaniu 😀

Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom i prowadzącym, uczestnikom i widzom. Naszym dziewczętom oraz ich rodzicom, w szczególności za pomoc w przygotowaniach i kibicowanie 😀 To był bardzo miły wieczór spędzony w cudownej atmosferze. Naprawdę chciało się śpiewać, a łezka niejeden raz zakręciła się w oku.

Dziewczęta z kl. „0” oraz III wspaniale reprezentowały naszą szkolną społeczność. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.