Rozpoczęcie roku szkolnego i organizacja pracy

Szanowni Państwo,

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 rozpocznie się 1 września o godz. 9.00. Zapraszamy uczniów  klas I – VIII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego (tzw. zerówki). Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne prosimy aby dziecku towarzyszył jeden opiekun. Przy sprzyjającej pogodzie uroczystość zorganizujemy w ogrodzie. W przypadku deszczowej pogody zapraszamy na szkolny korytarz. Obowiązują wówczas wytyczne sanitarne dotyczące przestrzeni wspólnej (maseczki).

W przedszkolu nie organizujemy uroczystego rozpoczęcia roku. Od 1 września przedszkole pracuje w godz. od 7.00 do 17.00, tak więc od godz. 7.00 można przyprowadzać przedszkolaki.

W związku z trwającym remontem piętra szkoły muszą zostać poczynione zmiany organizacyjne w pracy szkoły. Pismo w tej sprawie otrzymałam do Pana Wójta w dniu 24 sierpnia br.

Odział przedszkolny (tzw. zerówka)  będzie realizował program w budynku przedszkola oraz będzie uzupełniony dziećmi pięcioletnimi i sześcioletnimi z przedszkola, po to by była możliwość przyjmowania dzieci do innych grup przedszkolnych  również w trakcie roku szkolnego. Wszystkim dzieciom zapewniamy opiekę od 7.00 do 17.00.

Nie przewidujemy dwuzmianowości. Przepraszamy za wprowadzone zmiany.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach.