Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

WARSZTATY BIBLIOTECZNE

   W marcu bieżącego roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w cyklu spotkań bibliotecznych realizowanych przez p. Krystynę z Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie filia w Golach oraz przez p. Dorotę z biblioteki szkolnej. Pierwsze spotkanie nosiło temat: „Lekcja biblioteczna dla dzieci”. Uczniowie zwiedzili bibliotekę szkolną oraz filię biblioteczną w Golach. Zapoznali się z rozmieszczeniem księgozbioru oraz zasadami korzystania z biblioteki. Omówione zostały zasady zachowania się w bibliotece oraz postępowania z książką.
Podczas drugich warsztatów robiliśmy palmy z bukszpanu, bazi, traw  i innych materiałów. Na kolejnym spotkaniu ozdabialiśmy jajka styropianowe różnymi ozdobami, wśród których największą popularnością cieszyły się piórka:). Ostatnie zajęcia jak i poprzednie przybliżały nas do Wielkanocy. Cieszymy się, że uczniowie chętnie brali udział w cyklu spotkań, mamy nadzieję na kolejne spotkanie w niedługim czasie. Zapraszamy na fotorelację.