Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

„Wiwat Przedszkole”!

Listopad. Jesienna aura zagościła już na dobre w naszym przedszkolu, a złota jesień została tylko miłym wspomnieniem. Historie o Świętym Mikołaju zaczynają ożywać na nowo, dzieci z niecierpliwością wyczekują prezentów opowiadając o swoich gwiazdkowych marzeniach kolegom i koleżankom. Odwiedziny Mikołaja dopiero przed nami…. chociaż… jak się okazuje nie tylko Mikołaj przynosi prezenty bowiem 4 listopada do naszych drzwi zapukały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Golach przynosząc naszym przedszkolakom pięknie zapakowane prezenty.
Wszystko to za sprawą zbiórki „Wiwat Przedszkole”! zorganizowanej przez KGW, z której to fundusze zostały przeznaczone na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków. Każda z grup otrzymała swój upominek, nowe gry i pomoce zostały także zakupione do gabinetu logopedycznego. Dzieci z wielką ciekawością otwierały podarunki, a dźwięk otwieranych paczek co chwilę przerywały okrzyki radości. Potem była już tylko wspaniała zabawa. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wraz z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną i Przedszkolakami serdecznie dziękuje za tę wspaniałą inicjatywę. Radość dzieci widać na fotografiach:)