Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Wniosek do Sanepidu

Wobec zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej, w  dniu dzisiejszym w porozumieniu z organem prowadzącym (Urząd Gminy) wysłałam kolejny wniosek do Sanepidu (rozszerzony) o wydanie opinii w sprawie zagrożenia epidemiologicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golach. Wnioskujemy o zawieszenie zajęć we wszystkich grupach przedszkolnych oraz w klasach I, II, V i VI szkoły podstawowej w dniach 5-9 października br. W tym czasie planuje się prowadzenie nauki zdalnej.

W przypadku gdyby Sanepid nie zdążył  do poniedziałku  wydać opinii mamy przygotowany drugi wariant działania, tj. aby w ramach własnych uprawnień dyrektora szkoły i Urzędu Gminy zawiesić zajęcia stacjonarne w całym przedszkolu i we wskazanych wyżej klasach szkoły podstawowej do czasu wydania opinii przez Sanepid. Tak więc, w poniedziałek do szkoły przychodzą tylko dzieci z klas III, IV, VII i VIII (z wyjątkiem dzieci z rodzin objętych kwarantanną).

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach