Elektrośmieci – podsumowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję organizowaną w naszej szkole „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji było zainteresowanie uczniów tematyką ekologiczną oraz zachęcenie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska. Udało się zebrać 2 tony 232 kilogramy odpadów.

Miłym skutkiem ubocznym prowadzonej akcji jest otrzymanie przez szkołę bonu o  wartości 350 zł. Za tę kwotę dzieci będą mogły zakupić wybrany przez siebie sprzęt sportowy lub inne materiały.

Jeśli ktoś z Państwa nie zdążył oddać elektrośmieci jest jeszcze szansa. Szkoły w Baranowie i w Kaskach również włączyły się w akcję i prowadzą zbiórkę  do 22 kwietnia. Zachęcamy do udziału.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach