Wyżywienie w czasie dyżuru wakacyjnego

Szanowni Państwo,

informujemy, że w czasie dyżuru wakacyjnego w Gminnym Przedszkolu w Cegłowie dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek). Napoje są dostępne dla dzieci w każdej chwili, bez ograniczeń. Firma cateringowa przygotowuje również posiłki dla dzieci alergicznych (po wcześniejszym zgłoszeniu).  W przypadku wybiórczości pokarmowej u dziecka należy zgłosić jakie pokarmy dziecko akceptuje. Jeżeli będzie to możliwe firma cateringowa przygotuje posiłki dostosowane do potrzeb dziecka (koszt nowych posiłków nie może przekraczać ceny wynegocjowanej w procedurze przetargowej).

Odpowiadając na pytania rodziców, którzy po raz pierwszy przyprowadzili dzieci do naszego przedszkola na okres dyżuru informujemy, że przedszkole nie ma możliwości przechowywania jedzenia przynoszonego przez dzieci z domu (nie mamy zgody Sanepidu na taką formę żywienia). Prosimy więc o nieprzynoszenie dodatkowej żywności.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach.