Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Nadszedł czas wakacji!

25 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Przedszkolaki mogły śpiewająco i tańcząco przywitać wakacje, a najstarsze dzieci pożegnały się z nami w bardzo wzruszający i piękny sposób. Po części oficjalnej maluchy mogły posilić się kiełbaskami z grilla, a następnie wszyscy uczestniczyli w zabawach z animatorkami, malowaniu buziek, osłodzając sobie czas pyszną watą cukrową.

Tego dnia przyszedł, też czas na podsumowanie sukcesów i efektów pracy z naszymi podopiecznymi.

W naszym przedszkolu proces nabywania wiedzy i umiejętności nie odbywa się w sposób bierny, o czym świadczą, chociażby, liczne wycieczki organizowane w oparciu o obserwacje i zainteresowania przedszkolaków. Maluchy, przez cały rok, uczestniczyły w wielu konkursach osiągając wysokie wyniki, prezentując w ten sposób swoje uzdolnienia. W celu rozwijania zainteresowań i umiejętności, dzieci tańczyły, śpiewały, recytowały podczas licznych uroczystości i imprez, ale również w trakcie codziennych zajęć starałyśmy się często dobierać tematy w oparciu o zauważone zainteresowania naszych przedszkolaków.

U dzieci charakterystyczną cechą jest naturalna, wrodzona aktywność poznawcza, a naszym zadaniem jest jej odkrywanie i rozwijanie, co staraliśmy się czynić przez cały rok. Mamy nadzieję, że nam się to udaje, a Państwo, jako opiekunowie, jesteście zadowoleni i dostrzegacie owoce naszej pracy, pozytywne zmiany oraz rozwój swoich pociech. Dziękujemy za udaną współpracę i życzymy na letni czas dużo słońca, radości oraz udanego wypoczynku.