Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Nasza Flaga”

W Gminnym Przedszkolu w Cegłowie zorganizowano konkurs plastyczny zatytułowany „Nasza Flaga”. Jego celem było rozbudzenie wśród dzieci poczucia przynależności narodowej oraz przywiązania i poszanowania do symboli naszego kraju. Wszystkie prace, a wpłynęło ich 28,  były bardzo pomysłowe oraz starannie wykonane. W związku z tym wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Nagrody są przewidziane dla każdego dziecka, które wykonało pracę na konkurs. Prace konkursowe można podziwiać w przedszkolu na korytarzu.

Laureaci konkursu:

Kategoria 3 latki:

I miejsce – Maja Wolszczak.

II miejsce – Zuzia Boniecka.

III miejsce – Paweł Kuziela.

Wyróżnienie – Sebastian Fabisiak, Oliwia Niewiadomska, Zosia Michalak.

Kategoria 4 latki:

I miejsce – Wojtek Wiązowski.

II miejsce – Kacper Stańczewski.

III miejsce – Ela Ciepłowska.

Wyróżnienie – Łucja Rudzińska, Tymon Pętlak, Michał Cieślikowski, Mikołaj Michalak.

Kategoria 5-6 latki.

I miejsce – Krzyś Wiązowski.

II miejsce – Szymon Kubicki.

III miejsce – Marysia Ciepłowska.

Wyróżnienie – Helena Piekutowska, Michał Palevic, Agata Rusin.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.